СИСТЕМА «‎БАЗИС»

Автоматизація повного циклу меблевої фабрики
Конструювання
Виробництво
Продаж
Залишити заявку зараз
Особливості та переваг системи
"Базис" - програмний комплекс, призначений для автоматизації меблевого бізнесу

Система «Базис» орієнтована на виробників м'яких та корпусних меблів та дистриб'юторів меблевої продукції, з можливістю управління як потоковим виробництвом, так і виробництвом меблів «під замовлення». За рахунок гнучкого планування ресурсів та контролю виконання робіт, в режимі реального часу, система дозволяє уникнути простоїв у виробничому процесі.

Система забезпечує побудову ефективної системи управління у компаніях, які виробляють стандартну продукцію. Для ефективного вирішення завдань потрібна не лише оптимізація, а й глибока автоматизація відповідних бізнес-процесів.

Спеціалізована галузева система «Базис» надає весь необхідний базовий інструментарій для побудови ефективної системи керування серійним виробництвом з урахуванням меблевої специфіки.

Дивитись ролик
18 хвилин 30 секунд
Презентаційний ролик демонструє основні можливості системи

Структура системи БАЗИС

Основний ланцюжок операцій, що лежить в основі діяльності меблевої компанії, має такий вигляд:

Особливості модулів системи БАЗИС

Меблевик
система БАЗИС
Ціна продукту
28 500 грн.
Придбати
Кошторис
система БАЗИС
Ціна продукту
7 220 грн.
Придбати
Розкрій
система БАЗИС
Ціна продукту
10 260 грн.
Придбати
Шафа
система БАЗИС
Ціна продукту
10 260 грн.
Придбати
ЧПУ
система БАЗИС
Ціна продукту
19 000 грн.
Придбати
Пакування
система БАЗИС
Ціна продукту
19 000 грн.
Придбати
Салон
система БАЗИС
Ціна продукту
11 020 грн.
Придбати
Склад
система БАЗИС
Ціна продукту
5 700 грн.
Придбати
Постпроцесор Базис-Розкрій
система БАЗИС
Ціна продукту
19 000 грн.
Придбати
Симулятор розкрою
система БАЗИС
Ціна продукту
12 160 грн.
Придбати
Нестінг розкрою
система БАЗИС
Ціна продукту
12 160 грн.
Придбати
Електронний ключ захисту
система БАЗИС
Ціна продукту
2 470 грн.
Придбати

БАЗИС-ХМАРА

Ефективний інструмент створення територіально розподіленої мережі прийому замовлень, реалізації меблів та надання послуг. Він дозволяє організувати оперативний обмін інформацією між виробництвом, меблевими салонами та клієнтами.

Пробна сторінка клієнтської частини

Обробка замовлень розкрою

Комерційний розкрій - це сучасний засіб реалізації через Інтернет послуг з розкрою матеріалів для підприємств, що працюють за принципом "виробництво, як послуга", або мають вільні виробничі потужності розкрійного обладнання.

Він реалізований у вигляді вбудованого модуль-фрейму прийому замовлення для сайту підприємства. Клієнт самостійно вибирає матеріал та заповнює список деталей, вказуючи габаритні розміри, вид облицьовування кромок, наявність пазів та іншу інформацію. Після цього він отримує попередній розрахунок вартості.

Далі замовлення відправляється оператору для узгодження та виготовлення. При необхідності всі деталі постачаються бирками з тією інформацією, яка є актуальною для клієнта.

Повний спектр послуг з налаштування та обслуговування програми

Усі труднощі ми візьмемо на себе!

Завдяки тому, що в нашій компанії працюють професіонали вищого рівня, робота яких ґрунтується на багаторічному досвіді успішних проектів, ми можемо запропонувати повний спектр послуг з налаштування та обслуговування нашого ПЗ.

Програма має широкий функціонал і здатна закрити практично будь-яку типову потребу Вашого бізнесу.

Ми проводимо навчання співробітників роботі з усіма компонентами системи БАЗІС.

Підхід визначається виходячи із потреб Замовника

В рамках навчання наші фахівці знайомлять користувачів з усіма функціональними можливостями програми, навчають складання всіх необхідних документів і проводять консультації з використання системи.

Навчання співробітників дозволяє оперативно організувати роботу в новій системі, знизити відсоток можливих помилок, максимально використовувати всі можливості системи для розвитку і вдосконалення компанії.

Пройшовши навчання, співробітники компанії стають носіями методики правильного використання програми, і надалі допомагають у роботі іншим користувачам, що значно заощаджує тимчасові та матеріальні витрати компанії.

трохи про нас

Solution on furniture technologies

Ефективне керування меблевим підприємством

Основний "продукт" нашої компанії - постановка ефективної системи управління меблевим підприємством, включаючи його автоматизацію на базі спеціалізованого програмного забезпечення.

Незважаючи на те, що на чільне місце поставлено консалтинг, наші проекти не обмежуються тільки побудовою ефективної бізнес-моделі. В обов'язковому порядку виконується її використання - проведення відповідної реорганізації/оптимізації бізнес-процесів та їх автоматизація.

Конструювання
Виробництво
Продаж

Партнери

ЗАЛИШАЙТЕ ВАШІ ДАНІ І МИ ПЕРЕДЗОНИМО
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
info@soft-info.com.ua
м. Одеса, вул. Моторна, 8д
ПІДПИСУЙТЕСЬ